Letecká přeprava

Letecká přeprava je nejspolehlivější a nejrychlejší způsob, jak dopravit vaše zboží zákazníkům kdekoli na světě.

číst více

Námořní přeprava

Námořní přeprava je ekonomicky výhodnější než letecká, ale časově ji nemůže konkurovat.

číst více

Speciální přepravy

Požadavky vaší společnosti na dopravu jsou vysoké stejně jako očekávání odběratelů vašich výrobků.

číst více

O nás

Baví nás logistika, doprava a jsme v tom vážně dobří! Jsme tým lidí, kteří mají rádi svoji práci a vyhledávání výzev. Potřeby našich klientů jsou pro nás na prvním místě a rádi společně kráčíme k úspěchu. Naší prioritou je osobní přístup postavený na důvěře a snaha najít chytré řešení pro každou přepravu. Nabízíme komplexní logistický servis v  České republice. Kancelář máme v Praze s krátkým dojezdem na letiště Praha, do skladu a do CFS skladů. Naší velkou výhodou je síť zasilatelů po celém světe, díky čemuž jsme schopni nabídnout door-to-door přepravy.

Letecká přeprava

Letecká přeprava je nejspolehlivější a nejrychlejší způsob, jak dopravit vaše zboží zákazníkům kdekoli na světě. Může se jednat o malé náhradní díly, běžné spotřební zboží, stroje či pouze jejich části. Letecká přeprava je vhodná zejména pro expresní přepravy. Jsme kdykoliv připraveni postarat se o vaše zásilky. Vyzvednutí, zabalení, celní odbavení, dodání, štítkování a handling na letišti je naše denní práce. Přesvědčíme vás, že logistika jde dělat chytře a s  úsměvem. Jsme pravidelně školeni na přepravy dangerous goods a postaráme se i o VAL a PER zboží. Spolupracujeme se všemi handlingovými partnery na letišti Praha, GSA a IATA agenty. Díky této spolupráci můžeme nabídnout spojení do všech koutů světa přímým letem nebo přes jeden z evropských HUBů.

Námořní přeprava

Námořní přeprava je ekonomicky výhodnější než letecká, ale časově ji nemůže konkurovat. Je vhodná pro těžké a rozměrné zásilky stejně tak pro zásilky, které nepotřebují rychlou přepravu. Existuje několik specifických druhů kontejnerů, které je možné využít na vaše zboží. Například dry kontejner, tank kontejner, open top kontejner nebo kontejner s aktivním chlazením. Přestože milujeme letecké přepravy, rádi pro vás zajistíme i přepravy námořní. Umíme spolehlivě a kvalitně přepravit FCL (Full Container Load) via Hamburg, via Bremerhaven a via Koper. Pro menší zásilky zajistíme přepravu LCL (Less than Container Load) do všech přístavů světa via CFS (Container Freight Station) Praha. Na přepravách spolupracujeme se světovými rejdaři a co-loadery v České republice.

Speciální přepravy

Požadavky vaší společnosti na dopravu jsou vysoké stejně jako očekávání odběratelů vašich výrobků. Nechcete a nepotřebujete běžný, průměrný servis, ale hledáte osobní přístup, nonstop servis a inteligentní řešení. Jednoduše se spokojíte pouze s tím nejlepším. Více než letecké a námořní přepravy nás baví urgentní přepravy, stěhování, white glove service, logistika drahého oblečení, hand carry, nebezpečné zboží a přepravy nadrozměrných věcí. To je naše, v tom se cítíme silní. Hledání a pokořování výzev je to, co nás žene vpřed. Hledáme chytré a ekonomicky vyvážené řešení vaší přepravy. Máme certifikaci na přepravy nebezpečného zboží letecky (DGR), po zemi (ADR) i námořně (IMO). Nabízíme vám odbornou konzultaci, bezpečné zabalení, označení a vypracování doprovázející dokumentace.

Poslední, ale neméně důležité

ŽELEZNIČNÍ DOPRAVA

Železniční doprava je rychlý a moderní způsob přepravy zásilek v kontejnerech z Číny do Evropy a opačně po Hedvábné stezce. Častokrát je rychlejší než námořní a ekonomicky výhodnější než letecká. Nevýhodou je, že doprava je poměrně citlivá na politický vliv a také na počasí, které nedovoluje přepravovat určité druhy zboží. Nabízíme spojení pro FCL i LCL via Vídeň, Hamburg, Lodž, Varšava zejména do Zhengzhou, Suzhou, Xian a opačně.

POZEMNÍ PŘEPRAVA

Bez kamionů a dodávek to nejde. Jsou všude a stále, plné i prázdné, jezdící po Evropě i mimo ni. Je to základ všech přeprav, a i my se v nich orientujeme, jelikož to bez nich nejde.

CELNÍ SERVIS

Pro importní zásilky zajistíme celní odbavení, tarifní zařazení a kontrolu deklarovaného zboží, platbu cla a odborné poradenství.

Exportní zásilky taktéž celně odbavíme a zajistíme i případné vystavení dokladů Carnet ATA, EUR1 a nebo ATR1.

SKLADOVÁNÍ, SKLADOVÁNÍ S PŘIDANOU HODNOTOU

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé skladování v  temperovaných skladech střežených bezpečnostním kamerovým systémem a 24/7 ostrahou. Nebojíme se ani překládek kamionů, kontejnerů a zkušenosti máme i s provozováním sběrného skladu zásilek.

Zaměřujeme se na projektová řešení na míru v oblasti „value adding“ jako je kompletace, kontrola, polepování, štítkování, vkládání návodů a reklamních materiálů, balení, paletizace a dodání to door. Zkušenosti máme i se skladováním s následnou distribucí GOH (Garment on Hanger).